Skip to content
communitygreen-urban

Społeczność

Urban Home to nie tylko wygodne apartamenty. To przede wszystkim centrum zgranej społeczności.

Twórzmy razem miejsce, w którym poczujesz się jak w domu!

Chcemy pomóc naszym mieszkańcom stworzyć między sobą więzi. Dlatego oferujemy szereg angażujących inicjatyw, dzięki którym nasi lokatorzy mogą spędzić razem czas. Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz się z sąsiedniej ulicy czy też przyjeżdżasz z drugiego krańca globu – Urban Home to miejsce, gdzie spotkasz ludzi, z którymi połączy Cię podobny styl życia.

joga

Zrób z nami coś dobrego

W Urban Home nie brakuje okazji, by troszczyć się o siebie i innych. Wystarczy, że włączysz się w nasze inicjatywy. Zaszalej przy sadzeniu roślin, rusz na aktywny spacer z psami lub zanurz się w jogę na świeżym powietrzu. Może wspólnie spędzimy czas w naszych zielonych wspólnych przestrzeniach, obejrzymy film i w coś zagramy? Chętnie zrealizujemy różne pomysły, żebyście poczuli się jak w domu!

Pochilluj ze znajomymi

Przyjemne leniuchowanie na trawie, pyszne jedzenie z foodtrucków, rozbrzmiewająca muzyka, aromatyczny grill i seanse kinowe pod gwiaździstym niebem. Brzmi dobrze? A to jeszcze nie wszystko! Pamiętaj, że możesz zaprosić swoich znajomych na wydarzenia Urban Home, bo to gwarancja świetnej zabawy. Uwielbiamy, gdy nasi lokatorzy chętnie spędzają tu swój czas i traktują Urban Home jak swój dom.

may-neighbourhood-urban-home-blog
international-friends

Poznaj ludzi z różnych stron świata 

Polska to dla Ciebie nowy kraj? Szybko się u nas zaaklimatyzujesz. Wśród mieszkańców Urban Home spotkasz osoby różnych narodowości. Jeśli lubisz odkrywać nowe kultury i prowadzić inspirujące rozmowy, zapraszamy na wydarzenia sąsiedzkie i do przestrzeni wspólnych budynków. Zobaczysz – błyskawicznie nawiążesz nowe, międzynarodowe przyjaźnie. 

Odkryj nowe biznesowe horyzonty

Wspólna praca ma niezwykłą moc łączenia. To jest pewne! Odkryj więc nasze dedykowane przestrzenie do coworkingu. Tutaj przy aromatycznej kawie nie tylko skoncentrujesz się na obowiązkach, ale także nawiążesz cenne relacje zawodowe. Genialny pomysł na nową działalność? Kto wie, może właśnie w Urban Home narodzi się nowa koncepcja biznesowa!

Apartamenty_Traugutta_Urban_Home_Co-working_1

Codzienność pełna autentycznych relacji

Wyobraź sobie spędzanie czasu na wyjątkowych imprezach, gdzie śmiech i zabawa są codziennością. Możesz poznać ludzi, którzy mogą stać się Twoimi przyjaciółmi na całe życie! Bądź częścią wspólnoty, która razem tworzy niezapomniane wspomnienia.

urban_logo_double

Jesteśmy blisko mieszkańców. Zawsze

Ikony.svg-40 Opiekun zapewnia troskę o najemcę Nasz opiekun odpowie na każde Twoje pytanie związane z najmem. Nie wiesz, gdzie w okolicy dobrze zjeść lub jak gdzieś dojechać? W takich sprawach możesz śmiało na nas liczyć.  
ochrona 24h Problemy rozwiązujemy 24/7 Brak prądu w środku nocy? Zgubiona karta do mieszkania? Po prostu do nas zadzwoń. W nagłych wypadkach zapewniamy pomoc 24 h na dobę.  
CCTV-1 Dbamy o bezpieczeństwo lokatorów Czuj się bezpiecznie w naszej społeczności. Części wspólne osiedli i budynków są stale monitorowane, a wejścia pilnuje stróż.   

 

Udogodnienia-icon

Wynajmij mieszkanie i dołącz do naszej społeczności

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą aby odpowiedzieć na wszystkie pytania. Pomożemy Ci wybrać najlepsze mieszkanie dla Ciebie.