Skip to content
11_1_Bedroom_Living_2

O nas

Świat się zmienia, a wraz z nim nasze potrzeby, również te dotyczące tego, gdzie i jak mieszkamy. Popularny w innych krajach Europy najem instytucjonalny, może dać Ci więcej niż myślisz swobodę wyboru gdzie i jak długo mieszkasz. Przekonaj się o tym i wynajmij mieszkanie od Urban Home. 

Onas-wierzymy

Wierzymy, że wynajęcie mieszkania nie musi być sztuką kompromisów

A tym bardziej ciągłym dostosowywaniem się do wymogów i nastrojów prywatnego właściciela. Przeanalizowaliśmy negatywne aspekty takiego najmu i postanowiliśmy zaproponować alternatywne rozwiązanie. 

U nas nie musisz posiadać aktu własności, żeby czuć się jak u siebie

Dostajesz możliwość wyboru i pewność, że to, co ustalimy, nie zmieni się niespodziewanie. Twoje mieszkanie przygotujemy nawet w 48h i z przyjemnością powiemy „witaj w domu!”. Chcemy, abyś bez względu na to, gdzie mieszkasz, czuł się dobrze i cieszył się życiem tak, jak lubisz.

Nasze budynki powstają z myślą o przyszłych najemcach, dlatego równie ważne jest dla nas ich otoczenie. Podczas realizacji każdego projektu analizujemy potrzeby naszych przyszłych mieszkańców, ale też mieszkańców okolicy – wszystko po to, aby pozytywnie wpływać na tkankę miejską i zapewniać nowy rodzaj wygody w pełnej życia okolicy.

Raclawicka-Krakow
o-nas-cta-overlayed

Znajdź mieszkanie dla siebie!

Określ parametry, jakie powinno spełniać Twoje wymarzone mieszkanie i wybierz te, które jest najbliższe ideałowi!